Wszystkie Artykuły

strona 3 z 6 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 NASTĘPNA

Spotkanie Integracyjne dla uczestników naboru I i ich opiekunów faktycznych

W dniu 16 czerwca odbyło się spotkanie integracyjne dla uczestników Domu Dziennego Pobytu oraz ich opiekunów faktycznych jako podsumowanie dotychczasowej działalności.

SPOTKANIE INFORMACYJNO-REKRUTACYJNE

II nabór - ruszają zapisy - Zapraszamy wszystkich chętnych oraz osoby z rodziny na spotkanie informacyjno-rekrutacyjne, które odbędzie się 15 maja 2018 r.

II nabór do Domu Dziennego Pobytu

Od dnia 15 maja będzie miał miejsce nabór uczestników do projektu. Serdecznie zapraszamy i zachęcamy do zgłoszeń wszystkie zainteresowane osoby niesamodzielne oraz ich opiekunów.

Kiermasz wielkanocny

Uczestnicy Domu Dziennego Pobytu na Strzemięcinie przygotowują się do Wielkanocy. W ramach zajęć terapeutycznych wykonują ozdoby, dekoracje wielkanocne oraz szczególnie palemki.

Spotkanie informacyjno-dyskusyjne

W dniu 6 marca 2018r. odbyło się kolejne, czwarte już spotkanie informacyjno-dyskusyjne. Tym razem jednak prelekcja odbyła się w innym miejscu - w Grudziądzkim Towarzystwie Pomocy im. św. Brata Alberta przy ul. Parkowej.

Warsztaty umuzykalniające i Zabawa Sylwestrowa w DDP

29 grudnia to ostatni dzień w DDP w roku 2017. Po raz ostatni w tym roku spotkaliśmy się wszyscy razem. Koniec roku jest czasem podsumowań, oceny, ale także początkiem czegoś nowego. Co się działo w tym dniu? Oprócz zabawy sylwestrowej odbyły się...

Pierwsze spotkanie informacyjno-animacyjne

28 grudnia odbyło się pierwsze spotkanie informacyjno-dyskusyjne. Tematem był "Dzienny Dom Pobytu - nowe, lepsze możliwości w codziennej opiece nad osobami niesamodzielnymi". Spotkanie zostało zorganizowane w ramach projektu "Dom Dziennego Pobytu...

Pierwsza gwiazdka, czyli święta Bożego Narodzenia w DDP

Pierwsze Święta Bożego Narodzenia w Domu Dziennego Pobytu. Pomimo padającego deszczu, braku śniegu i lekkiego przymrozku na długo zapamiętamy ten dzień. W wyjątkowej atmosferze, przy śpiewie kolęd miło spędziliśmy czas.

Życzenia Bożonarodzeniowe

Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy wszystkim realizacji najskrytszych marzeń, dużo szczęścia, sukcesów, dużo miłości i szczerości przy wigilijnym stole, wspólnie spędzonego czasu, rodzinnej atmosfery by to był czas...

Wycieczka do Poledna

Dnia 19 grudnia 2017r. uczestnicy Domu Dziennego Pobytu mieli okazję odwiedzić wystawę przyrodniczo-edukacyjną w Polednie.

strona 3 z 6 POPRZEDNIA 1 2 3 4 5 6 NASTĘPNA

Kontakt z Nami

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z nami.

Dom Dziennego Pobytu

Parafia pw. św. Maksymiliana Marii Kolbe
ul. Wyspiańskiego 1
86-300 Grudziądz© 2017 Wykonanie Marcin Koźliński / Twoje-Miasto Sp. z o.o. / SYSPiR CMS .